Spring naar inhoud
NLD Community

Join the NLD Discord channel! discord.png https://discord.gg/0WsKGiYeGHJEAI5q
Breaking News: NLD Community maakt een doorstart!

Avrora Robotics test autonome trekker


Jamie

Aanbevolen Bericht

Het Russische bedrijf Avrora Robotics heeft een autonoom rijdend voertuig gebouwd voor de landbouw. De AgroBot vindt zijn weg via sensoren en scanners. Het bedrijf gaat er een jaar mee testen.

Iemand in de buurt of in een controlekamer houdt toezicht op de AgroBot en kan er meerdere tegelijk bedienen. Basis is een standaardtrekker. De sensoren en scanners zitten direct onder de glasvezelkap. De centrale computer huist achterop. Deze is van het Russische zusterbedrijf CB Aurora dat software en systemen maakt voor civiele en militaire onbemande voertuigen.

AgroBot heeft tweecilinder dieselmotor van 25 pk

De manshoge AgroBot heeft als krachtbron een tweecilinder dieselmotor van 18,3 kW (25 pk). De AgroBot weegt 1.400 kilo en heeft een hef en aftakas. De spoorbreedte is verstelbaar om verschillende banden te kunnen monteren.

 

o6jbxphlj2t2o.jpeg

Link naar opmerking
Deel via andere websites

Gearchiveerd

Dit topic is nu gearchiveerd en gesloten voor verdere reacties.

×
×
  • Maak Nieuw...

Belangrijke Informatie

By using this site, you agree to our Gebruiksvoorwaarden.